Apartman Logo

Apartman Boşluğu

Apartman BoşluğuDHAFER YOUSSEF
Cansu Cemaloğlu

Dolunayın geceyle terkibindeki açlık güneşin mânâsını evrenden siliyordu. Bunu ancak oturdukları kırmızı koltuklardan kalkıp başlarını göğe diktiklerinde görebilirlerdi. Lâkin gözlerinde hiçbir ricat ihtimali yoktu. Bir cinayet fikri akıllarında dönüp dururken bacaklarımın müvezzi aralanışıyla mevsimler geçmişti. Antonín, kemiklerini sızlatacak hiçbir suçlu kaçamaz ayetlerimize boyun eğmekten. Kılıç kadının boğazını yarmaya koyulduğunda tevâli eden çığlıkları göğsümde anlaşılmaz istihaleleriyle ellerimi titretiyordu. Kalçası dizlerimin arasına sıkışmış, parmaklarım boynunu sarmakta iken diğer uzvum sesinin salon içerisinde inhilâle uğramasından onur duyuyordu. Kravatlı adamlar bizi tanımadan o koltuklara kıçını yapıştırmış, şirkette kaybettiği hisselerinin kasvetini kadınımın sesinin dindireceğine inanıyordu. Ancak Antonín'in uzun bıyıklarının örttüğü, organlarının yer değiştirip durduğu yüzü kılıcımı en derin noktalara dokundurabilirdi. Kanı, gören lâkin duymayan düğmeli gözleri kızartıp kör etmişti. 8 Humoresques, eklemlerimden bir seyyale geçiyor. Paris'te, köhne bir kabarenin ortasında dans eden kadınım senin dilinin tükürdüğü sesleri çıkarabilmek için öylesine kıvranıyor ki... Tüm ecsam karşımızda şekil değiştiriyor.  
 
"On a retrouve.  Quoi? L'eternite. C'est la mer allee, Avec le soleil." 
 
Dakikalar saatlerin kuyruğunu yuttuğunda arılarım kulaklarına petek dokumuştu. Hadekaları hareketli derilerinden fırlayıp ayaklarımın altına yığılmıştı. Bunlar taze süsenlerden daha güzel kokuyordu, öyle değil mi kadınım? Parmak uçlarımı kesip çölün ortasına bırakan pizzicato sizler için ne de büyük bir cerbezeydi. Ruhlarınızı ittihaz edip cebinize koydum, son kılıç darbesinde. Coşkuyla bacaklarınız dikilmiş, yeşil kağıtlara sürtünmeden duramayan elleriniz fillerin kulaklarını çırpması kadar güçlü alkışlarla kadını tabutuna bırakmıştı. Resitalimiz, Tanrı'ya şeytanın boyunduruğunu, orgazmı, tattırmıştı. Gen senfonisinin çevirdiği fasit daire nice başları içine almıştı. Güzel kadınımı belinden kavrayıp kaldırdım ayağa, şehvetinizin sahteciliğine yüz çevirmeden eğildik önünüzde.  
 
"Bach ve Dvořák'ın sevişmesine şahit oldunuz, şimdi delilleri omuzlarınızdan sirkeleyip terk edebilirsiniz yuvamızı. İyi akşamlar insanlar, Paris Conservatoire taşlarını dökmeden kaçınız!" 
Okunma Sayısı: 223

↓ ilginizi çekebilir ↓

HİCİV / Ceren Öztürk

HİCİV
Ceren Öztürk

YAZI

OLDU OLANLAR / Ayşenur Meral

OLDU OLANLAR
Ayşenur Meral

YAZI

KARMA POLİS / Elif İlke Şenkul

KARMA POLİS
Elif İlke Şenkul

YAZI